Krasnodaras Pirmą Kartą Nepralaimėjo 2021 M

Turinys:

Anonim

Rusijos čempionato 20-ojo turo rungtynėse Uralas negalėjo įveikti Krasnodaro. Susitikimas baigėsi rezultatu 2: 2.

Tai buvo pirmasis Krasnodaro burtų traukimas 2021 m. Prieš tai jaučiai dukart pralaimėjo Zagrebo „Dynamo“Europos lygos 1/16 finale (2: 3, 0: 1), o Rusijos taurės 1/8 finale pralaimėjo Sočiui (1: 2). „Ural“pratęsė savo trijų lygų seriją Rusijos čempionate. Prieš tai Jekaterinburgas sužaidė lygiosiomis su CSKA (2: 2), Tambovu (1: 1), Rubinu (0: 0).

„Spartak“patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės, pralaimėdamas „Rubin“

Pradiniame Krasnodaro rikiuotėje pasirodė aštuoni rusai, su dabartine riba turėtų būti bent trys.

„Bulls“pirmavo jau 12-ąją susitikimo minutę. Magomedas-Šapi Suleimanovas pasižymėjo. Puolėjui tai yra penktas įvartis sezone.<>

Po 20 minučių susitikimo šeimininkams teko priverstinai keistis, buvo sužeistas gynėjas Jevgenijus Černovas. Vietoje to į aikštę įžengė naujokas Ambroise Oyongo, tačiau antrojo kėlinio pradžioje jis buvo pakeistas.

Po poros minučių Igoris Smolnikovas šiurkščiai pažeidė taisykles ir išpylė antrąją geltoną kortelę, ir tai pašalino teisėjas Sergejus Karasevas iš aikštės.

Antrojo kėlinio pradžioje Uralas išlygino rezultatą. Įvartį pelnė Rafalas Augustynyakas.

Po septynių minučių lenkas surinko dvigubą įvartį.

86-ąją minutę buliai sugebėjo išlyginti rezultatą Remi Cabella įvarčio dėka.

Dėl lygiųjų „Ural“sustiprino savo pozicijas 12-oje Rusijos čempionato vietoje. Dėl „kamanių“sąskaitos 22 taškai. Krasnodaras pakilo į aštuntą vietą. „Jaučių“turtas turi 31 balą.

Kitame etape „Ural“žais su „Ufa“, o „Krasnodar“- su „Spartak“. Abi rungtynės vyks kovo 7 d. Pirmasis susitikimas prasideda 14.00, antrasis - 19.00 Maskvos laiku.

Rusijos čempionatas. 20 turas

Krasnodaras - Uralas - 2: 2

Krasnodaras: Agkatševas - Černovas (Oyongo, 32, Martynovičius, 46), Sorokinas, Kayo, Smolnikovas - Klassonas, Gazinskis, Olssonas (Viljena, 63), Suleimanovas (Kabella, 72) - Ionovas, Ari (Wandersonas, 63)

Uralas: Godzyur - Kalinin, Strandberg, Rykov, Kulakov - Augustynyak, Jovichich (Mishkich, 46) - El-Kabir (Maksimenko, 84), Bikfalvi, Ibrahimay (Gadzhimuradov, 75) - Pogrebnyak (Panyukov, 68)

Tikslai: Suleimanovas, 12 (1: 0); 52 metų Augustynyakas (1: 1); 59 (1: 2); Cabella, 86 (2: 2)

Įspėjimai: Smolnikovas, 26 m. / Jovičičius, 4 m.; Rykovas, 48 m

Ištrynimai: Smolnikovas, 35 m. (Antroji geltona kortelė)

Teisėjas: Sergejus Karasevas (Maskva)