„Spartak“patyrė Ketvirtą Pralaimėjimą Iš Eilės, Pralaimėdamas „Rubin“

Turinys:

Anonim

Rusijos futbolo čempionato 20-ojo turo metu Maskvos „Spartak“0: 2 nusileido Kazanės „Rubin“. Susitikimas vyko Maskvoje, „Otkrytie“arenos stadione.

Pagrindinė intriga Maskvos „Spartake“buvo naujoko Quincy Promeso pasirodymas pradinėje sudėtyje. Dėl to žaidėjas pasirodė nuo pirmųjų minučių ir sugebėjo sustiprinti kairįjį raudonos ir baltos atakos šoną, tačiau nesugebėjo pelnyti efektyvių veiksmų.

Pirmajame kėlinyje galima pažymėti dvi geltonas korteles ir Romano Zobnino išsiuntimą. Po pertraukos raudonųjų ir baltųjų trenerių štabas nusprendė atnaujinti aikštės centrą ir vietoje Hendrix aikštėje pasirodė Kralis.

„Rubinas“praėjus 8 minutėms nuo antrojo žaidimo kėlinio pradžios sugebėjo išnaudoti skaitinį pranašumą rinktinėje ir Despotovičius atidarė rezultatą mače. Kvaratskhelia gavo perdavimą iš kažkieno baudos aikštelės apačios, po kurio jis stovėjo veikiamas Moseso ir su perdavimu rado Despotovičių pas Maksimenko, ir jis lieti spardymu pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

71-ąją rungtynių minutę pagrindinis rungtynių teisėjas Sergejus Lapočkinas išlygino rikiuotę, parodydamas antrąjį geltoną Oliverį Abilgorą, tačiau tai nepadėjo raudoniesiems ir baltiesiems, o 89-ąją susitikimo minutę Despotovičius įmušė rezultatą dvigubai.

Tai yra ketvirtas „Spartak“pralaimėjimas iš eilės oficialiose varžybose. Vasario 20 dieną „Spartak“Rusijos taurėje pralaimėjo „Dynamo“(0: 2), o prieš žiemos pertrauką dukart iš eilės pralaimėjo Rusijos čempionate: „Zenit“(1: 3) ir Sočis 0: 1.

„Spartak“(Maskva) - „Rubin“(Kazanė) - 0: 2

«Spartakas»: Maksimenko, Zhigo, Maslovas (Bakaevas, 81 m.), Jikia, Ayrtonas, Mozė, Hendrixas (Kralas, 46 m.), Zobninas, Ponce, Promesas, Sobolevas.

«Rubinas»: Dupinas, Samošnikovas, Starfeltas, Uremovičius, Zujevas (Begichas, 25), Abilgoras, Šatovas, Musaevas (Jevtichas, 80), Kvaratskhelia, Makarovas (Bakaevas, 85), Despotovičius.

Tikslai: Despotovičius, 53, 89 m.

Įspėjimai: Gigotas, 12; Mozė, 20; Zobninas, 37, 45 + 3; Sobolevas, 75 m. Jikia, 87 m. / Šatovas, 7 m. Begichas, 26 m. Abilgoras, 62, 71 metai.

Pašalinimas: Zobninas, 45 + 3 / Abilgoras, 71 m

Teisėjas: Sergejus Lapočkinas (Sankt Peterburgas)