Sporto Naujienos: Janas Eydenzonas Yra Rusijos čempionato Nugalėtojas

Turinys:

Anonim

Sporto naujienos: Janas Eydenzonas yra Rusijos čempionato nugalėtojas

Omsko „povandenininkai“surinko apdovanojimų kolekciją

Visos Rusijos povandeninio sporto varžybos vyksta sausio 25–29 dienomis Čeliabinsko 50 metrų baseine „Stroitel“. Jauniai ir 14–17 metų jaunuoliai, taip pat berniukai ir merginos 12–13 metų varžosi plaukdami su pelekais, plaukdami klasikiniais pelekais ir nardydami. Du sportininkai, priklausantys Omsko srities komandai, jau tapo jauniausiųjų šių kategorijų varžybų prizininkais.

Marija Badilova 4 kartus sugebėjo lipti ant prizininkų pakylos. Pirmąją dieną ji iškovojo 2 sidabro medalius - 100 ir 800 metrų distancijose pelekuose. Antrąją dieną prie jų buvo pridėti dar 2 sidabro medaliai - Maria buvo antra 50 metrų varžybose su pelekais, taip pat 200 metrų rungtyje su pelekais. Artjomas Kornienko iškovojo dar 2 medalius. Jis iškovojo klasikinių pelekų bronzą 200 ir 400 metrų atstumu.

Udmurtijos sostinėje tęsiasi kova dėl Rusijos čempionato šaudymo iš ginklų šaudymo ir visos Rusijos varžybų, skirtų šautuvams ir mažo kalibro šaudymui, tarp sportininkų iki 21 metų. Į Iževską atvyko daugiau nei 400 dalyvių iš 39 šalies regionų.

Sausio 28 d., Vykstant Rusijos čempionatui, buvo žaidžiami medaliai šaudant oro šautuvu į judantį taikinį 10 metrų atstumu. Geriausias šioje disciplinoje tapo Rusijos sporto meistras Yanas Eydenzonas, atstovaujantis Omsko regionui. Ant prizininkų pakylos svečiavosi ir mūsų bronzą iškovojęs Arseny Shishiginas. Antrąją vietą užėmė Nikita Oreshkovas iš Krasnojarsko teritorijos.

Taigi šiandien Omsko srities komanda jau turi 3 „postamentus“. Primename, kad sausio 27 dieną Kirilas Altukhovas iškovojo bronzos medalį pratybose „oro šautuvas, šaudymas į judantį taikinį 10 metrų atstumu“.

Nuotrauka: Sporto ministerijos spaudos tarnyba.