Rondonas įmušė įvartį Ir Padėjo Rungtynėse Su „Akhmat“

Turinys:

Anonim

Maskvos CSKA namuose nugalėjo Akhmatą Grozną. Susitikimas VEB arenoje baigėsi rezultatu 2: 0. Debiutinį įvartį „armijos“klube pelnė komandos naujokas Solomonas Rondonas ir taip pat dėl savo įvarčio perdavimo.

Pirmajame kėlinyje buvo lygiavertis žaidimas, tačiau pranašumas buvo CSKA pusėje.

36-ąją minutę Rondonas meistriškai nunešė kamuolį į baudos aikštelės ribą, smūgiavo, bet pataikė į virpstą. Po minutės šeimininkai gavo progą 11 metrų smūgiui.

Nizichas ranka nutraukė Fernandezo nuolaidą. Rondonas priartėjo prie ženklo ir buvo tikslus - 1: 0.

Praėjus 7 minutėms nuo antrojo kėlinio pradžios, Nikola Vlašić padvigubino armijos komandos pranašumą. Vlašičius gavo nuolaidą iš „Rondon“ir pataikė į pirmąjį prisilietimą prie artimojo kampo - 2: 0.

Galų gale „Achmatas“nedaug nuveikė, o CSKA galėjo dar labiau pasitikėti savo pergale, tačiau teisėjo Ivano Sidenkovo iš Sankt Peterburgo švilpukas užfiksavo galutinį rezultatą 2: 0.

CSKA po šios pergalės renka 40 taškų ir išlaiko antrąją liniją Rusijos čempionato įskaitoje. „Akhmat“užima 11 vietą su 26 taškais.